partnerský vztah

Jsem nezadaný 42/177/82 s vyřešenou minulostí, žiji ve Znojmě, kde i podnikám. Věnuji se aktivně fitness, hraji golf, zajímám se o zdravou stravu, mám rád procházky do přírody, přes zimu wellness, saunu, rád vyrážím na výlety nebo víkendové pobyty, baví mne zážitky a mám rád moře a slunce. Někdy si pustím film nebo si zajdu do kina. Rád čtu a zajímám se o psychologii a vztahy.

Rád poznám nezadanou ženu s vyřešenou minulostí, ideálně sportovní typ, s pevnou postavou, které není Impulsivnost a nápaditost cizí. Umí být otevřená a upřimná a chce se smát a užívat si života a sdílení ve dvou. Pokud tady mám profil, pak platí, že jsem nezadaný a je možné se domluvit na čemkoli i nezávazně. V první řadě ovšem stojím o partnerku a partnerský vztah.

V běžném životě jsem seriozní, důvěryhodný, spolehlivý a zodpovědný chlap, v intimním životě a sexu jsem hodně otevřený a hlavou se mi honí kde co – v podstatě spolu je možné kromě extrémů vše co Tebe nebo mně napadne – ve vztahu pak nic jeden bez druhého a druhému za zády – což je také důvod proč hledám zde – podobnost a otevřenost v sexu by měla být předpokladem k tomu, že není důvod aby jeden či druhý koukal jinam.

Pokud jsi a vzrušuje Tě a je pro Tebe přirozeností být ohledně sexu naprosto otevřená, živočišná, bez jakéhokoli studu. Vzrušuje Tě zkoušet nové věci, polohy praktiky, posunovat své hranice….. vzrušuje Tě a máš ráda rimming, anal, piss, lehké S/M svazování, perverzní mluva, sex na různých místech atd.. a hledáš k sobě partnera, který to má podobně, pak to podobně máme.Zdraví zaručuji i požaduji, stejně tak úroveň a vztahovou vyzrálost.