Vložit nový inzerát

Pro přidání sex inzerce zcela zdarma vyplň tento formulář.

  Váš email (vyžadováno)

  Nadpis inzerátu (vyžadováno)

  Vyberte kraj (vyžadováno)

  Kategorie inzerátu (vyžadováno)

  Chcete u inzerátu zveřejnit fotografii?

  Váš inzerát (vyžadováno)

  Tagy
  přátelstvíorálanálmilostný vztahsex za FOorgasmusstříkánísex v autěsex v příroděsex v lesetvrdý sexpoutasm praktikydominaotrokfetišsquirtingkaviárnatursektnevěrazáletymrdánípícháníerotické službymasážesex ve vanělízání koulílízání zadečkuzezadu

  * Bezplatným zveřejněním inzerátu souhlasím s Provozním řádem serveru ceske-amaterky.cz

   

  Vysvětlivky k sexinzerci:

  Nadpis inzerátu: Zde napiš krátky popis vystihující obsah tvého inzerátu. Např. “Hledám holku na orálni sex zdarma ve města Praha”

  Vyberte kraj: Zde vyber region, který se týká tvé sex inzerce. Např. Nevybírej Hlavní město Praha pokud hledáš milence z Brna.

  Chcete u inzerátu zveřejnit fotografii?: Pokud chceš nahraj svou fotografii. (nenahrávej kradené fotografie z jiných serverů, či fotky které ti nepatří. Hrozí ti za to právní postih!)

  Váš inzerát: Zde napiš znění tvé sex inzerce. Inzerát by měl zaujmout. Neměl by být strohý a krátký. Opakovaná sex inzerce nebo sex inzerce nedodržující tyto zásady nebude zveřejněna.

  Tagy: Zaškrtni slova, která vystihují tvůj sex inzerát. Nezaškrtávej všechny tagy. Ničemu tím nepomůžeš.

   

  POZOR:

  Obsah inzerce nesmí být v rozporu s dobrými mravy a v žádném případě nesmí být v rozporu se zákony ČR. Náš portál spolupracuje s PČR a tak si prosím opravdu rozmyslete co v sexinzerci inzerujete a píšete. Inzerce která je v rozporu s domrými mravy či zákony ČR nebude zveřejněna či bude dodatečně smazána. Inzerce se na našem serveru nezveřejňuje automaticky, ale až po schválení administrátorem. Schválení může trvat několik hodin. Opakovaná inzerce nebude zveřejněna. Také platí zákaz zveřejňování odkazů na konkurenční stránky.