subinka

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu subinka.

Pokud jste na hledaný výraz subinka nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz subinka lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Ahoj, hledám reálnou subinku s malým poprsím, o kterou bych se rád postaral. Cítíš, že jsi tak trošku jiná? Nerozumíš si se svým okolím a nezapadáš do dnešní společnosti? Subinka není žena na sex či pro pánské pobavení. Je to člověk který je psychicky a inteligenčně na jiné úrovni. A s takovou ženou je umění i zacházet a chovat se k ní. Mám mnohaleté zkušenosti s vedením v D/S vztahu a rád bych je předával dál. Nic není překážkou, jako věk, bydliště, stav apod. Více v emailu. Nejsem pisálek ani podvodník a nehledám tu virtualitu.

Najdu dominantně zaměřeného pána, který by se mnou rád zkusil hry na různá témata? V případě zájmu mě kontaktujte. Foto a další informace zasílám soukromě.

Jsem zadana drobnejsi blond submisivni , , holka“ a zkousim najit opravdu zkuseneho pana ve veku 55-70 co by si me pravidelne bral na dva vikendy v mesici k sobe.